مسدود سازی بیش از 1700 اکانت.

Saturday, May 3, 2014

به نام او که جان داد که بیازماید...انسان را...

با سلام و عرض وقت به خیر.

با توجه به اینکه در طی ماه های اخیر پستی و بلندی های زیادی داشتیم و خیلی از کاربران کوتاهی هایی کردند و از طرف ما نیز برای برخی کاربران کوتاهی هایی در زمینه زمان( و تنها زمان پاسخگویی و یا تحویل برخی سرویسها از جمله سرور مجازی) صورت گرفت.

در طی ماه های زیادی با توجه به هجوم برخی همکاران (که ما را رقیب گمان کرده و ما آنها را دوست میپنداریم)، برخی امور به دشواری اما به طور استاندارد پیش رفت.
یکی از موارد مهمی که بی نظمی های فراوانی داشت بحث مالی بوده.
طی 8 ماه اخیر (بیش از پیش) با مشتریان در زمینه های مالی همکاری کرده ایم.
در این برهه زمانی بر اساس تصمیم هیئت مدیره شرکت و تیم سرپرستی بسیاری از تصمیمات اشتباه اصلاح شده و به شرح زیر اعلام میگردد.

1- بیش از 1700 اکانت اعم از هاست اشتراکی، سرور مجازی، سرور اختصاصی و لایسنس که دارای بدهی بوده و یا اکانت کاربری بدهی سنگینی داشته است مسدود شده اند و یا به زودی مسدود می گردند.
2- پرداخت های فاکتورها در دو روز 5 و 20 هر ماه میلادی مهلت پرداخت دارند و از آنجا که هر ماه از تاریخ 5 تا 4 ماه بعد یا 20 تا 19 ماه بعد اعتبار سرویس دارند لطفاً یک روز قبل از سر رسید و نهایتاً
تا آخرین ساعات روز سررسید پرداخت را انجام دهند.. در غیر اینصورت سیستم به طور اتوماتیک 10 درصد فاکتور به عنوان جریمه منظور خواهد کرد.
3-
مهلت مجاز پرداخت برای مشتریان بد حساب تنها در روز سررسید.
4- مهلت مجاز پرداخت برای مشتریان معمولی 2 روز پس از سررسید
5- مهلت مجاز پرداخت برای مشتریان تایید شده و خوش حساب 7 روز
6- مهلت مجاز برای مشتریانی که ماهیانه بیش از 1 میلیون تومان گردش حساب دارند(معمولاً مشتریان سرور) 20 روز
7- مهلت مجاز برای مشتریانی که گردش حساب آنها 5 میلیون و بالاتر است یک ماه
8- پس از اتمام مهلت مورد نظر سرویس مسدود شده و در اولین فرصت روز هفتم ( پس از آخرین مهلت) به کلی حذف میگردد.
9- برخی از کاربران از برداشت اتوماتیک از موجودی خود ابراز گله کرده اند و به دلیل اینکه چند سرویس داشته اند اعلام تمایز کرده و به این نتیجه رسیدیم که کاربران خود هر سرویسی که نیاز دارند را پرداخت فرمایند..
10- در صورت عدم نیاز به سرویس ( حتی در صورتی که برای شخص ثالث سفارش داده باشید پیگیر شوید.) لطفاً گزینه لغو را از بخش سرویس های من ==> مشخصات سرویس انتخاب فرمایید.
11- به دلیل اینکه برخی از دوستان بنا به دلایلی از اکانت ها سو استفاده میکنند (مانند اقدام به هک)در هر صورتی امکان ارائه تست سرویس جدید وجود ندارد مگر کاربرانی که سرویس های دیگری داشته اند.(فعال،لغو)
12- در پی تصمیمی در حدود سه ماه پیش قرار بر این شد که سرویسهای میزبانی کم حجم ارائه داده نشوند یا به طور دراز مدت فعال باشند، طی درخواست های مشتریان و نظر سنجی وقت متوجه شدیم که برخی از کاربران که تعداد آنها یک عدد سه رقمی است در آمدی نداشته و سایت صرفاً جنبه شخصی ، سرگرمی دارد. لذا بر اساس تصمیم وقت حداقل پرداخت های  سرویسها به 2 هزار تومان ماهیانه و یا در سرویسهای کمتر از آن مبالغ بالای دو هزار تومان (سالیانه، دوسالانه، سه سالانه یا حتی 3 و شش ماهه) تعدیل شدند.
13- در صوردت عدم پرداخت به موقع پس از سپری مهلت مجاز 10 درصد به میزان مبلغ فاکتور اضافه می گردد.
14- سرور های اختصاصی باید نهایتاً یک روز قبل از تاریخ سررسید پرداخت نموده یا وضعیت خود را اعلام  نمایند در غیر این صورت سرورشان تمدید نمی شود.
15- مشتریانی که نیاز دارند بخشی از موجودی آنها به عنوان سپرده ویژه قرار گیرد اطلاع داده تا سود 30 درصد به موجودی آنها تعلق گیرد.

متن اصلی اطلاعیه:
http://www.tikdata.ir/portal/announcements.php?id=84

« برگشت